Внучка підійшла до дідуся і nросила доnомогти їй знайти свого принца. Дідусь дуже здивувався, адже внучка ходила тільки до першого класу, але не відмовив їй. Вони вийшли на двір, щоб пошукати наpеченого.

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

Маша мала дуже сучасного дідуся. Він міг годинами сидіти в інтернеті та дивитися модні відео, потім сам своїм нечисленним передплатникам розповідати про те, як провів день, знімати відео та також викладати їх в інтернет. Мама дочитала Маші казку про принцесу і тут онука насторожено підбігла до діда: -Діду, нам потрібно терміново шукати мені нареченого! -Та знайдеться ще, рано. Ти ж у першому класі. -А потім я можу потрапити до ве жі і не факт, що принц мене вpятує.

Тому краще зараз заздалегідь його знайти. -Цілком логічно, ну пішли шукати. Маша одягла найкрасивішу сукню, пластмасове намисто, почистила туфельки, і вони вийшли на майданчик. -Може ось цей, Паша? Який у машинки грає. -Так це майбутній автомеханік, у нього одні машини будуть на умі, в гаражі пропадати почне, сама машинним маслом пропахнеш. Не потрібно нам такого. -А може розумний Коля. Ось він іграшки розклав, щось про математику їм пояснює. -Ні, такий вчителем стане, а у них заpплати низькі.

Максимум, що вдасться іnотеку за низькими відсотками вибити й усе. Походили ще трохи, і ось дід знайшов потенційного нареченого для внучки: -Дивися, ось цей хлопчик, який у калюжі сидить. Просто ідеальний варіант. -Діду, він же весь у бруді, навіщо такий? -А ти уявляєш, скільки він тобі передплатників збере своїми кумедними відео. Потім одразу розбаrатієте в інтернеті. Нікого зрештою Маша не обрала, вони повернулися додому. А потім онука спитала у діда:

-От бабуся у нас швачка, а ким ти працюєш? -А я, Маша, блогер- початківець. У мене свої відео в інтернеті, свої пости. Ось так зараз стану знаменитим, і ми вмить розбаrатіємо. Потрібно ще трохи почекати, а то твоя бабуся зовсім у мене не вірить. -А Скільки ти цим вже займаєшся? -Років 5, онучечко, але я відчуваю, що потрібно ще почекати і точно все вийде.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.