Нах абний зять вирішив забрати у Каті останнє – і піти до kоханки. Але ми під час зробили правильний хід

ДРУГИЕ НОВОСТИ

Після відходу чоловіка на той світ на мене перевалилася купа справ та обов’язків. Він був керівником будівельної компанії, і після нього мені довелося продовжувати його біз нес. Ще й донька росла, Каті було 10 років. Своє особисте життя я так і не побудувала, тому що все було в роботі та вихованні дитини, та й поряд не було чоловіка, який був би сильнішим за мене. Коли Катя стала дорослою, то сказала, що не хоче займатися нашим сімейним бізнесом та пішла вчитися на дизайнера.В університеті донька познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Ігорем. Мені хлопець одразу не сподобався, він був зухвалим, видно, що його цікавила матеріальна складова.

Але як тільки я говорила доньці, що Ігор не найкращий варіант і може не варто поспішати — вона влаштовувала істерики. А потім з’ясувалося, що Катя ваrітна, довелося їм із Ігорем одружитися. Я побоювалася за їхнє фі нансове становище, бо Ігор був без роботи, мені довелося влаштувати його до себе у фірму. Він був хлопчиком на побігеньках, але отримував хорошу зарnлатню директора. Через рік Ігор заявив, що у нього з’явилася kоханка, і він збирається подати на роз лучення.Катя на колінах його вмовляла залишитись, а він скористався моментом і поставив Катю перед вибір: або вона переписує на нього квартиру, і він залишається, або він іде.

Катя відразу сказала, що все перепише. Я не очікувала, що у доньки всі мізки таке хво ре kохання виб’є. Тоді я заступилася за доньку, вчинила Ігореві справжній сkандал. Вигнала його з дому, у нього летіли тоді всі речі та взуття. Так що мало не здалося. А коли kоханка Ігоря дізналася, що він залишився без роботи, то просто втекла від нього. Тоді у доньки мізки почали працювати, і вона сама подала на роз лучення. Їй було навіть гидко чути ім’я свого колишнього чоловіка. Ігор ще намагався якось повернутись у сім’ю, але Катя йому остаточно відмовила.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *